مرکز خرید و فروش انواع صندلی پلاستیکی
خانه / راهنمای تعیین ابعاد وشکل میز پلاستیکی / راهنمای تعیین ابعاد وشکل میز پلاستیکی

راهنمای تعیین ابعاد وشکل میز پلاستیکی

انتخاب میز

هنگامی که نوبت به انتخاب میز ناهارخوری می رسد، قطعا هیچ محدودیتی در انتخاب وجود نخواهد داشت. اما عوامل زیادی مانند اندازه و شکل، محدودیت  فضای و امکانات اقامت باید در نظر گرفته شود، ما در این مقاله پیشنهادات متعددی به شما می دهیم تا بعد از خرید یک میز ناهارخوری از آن لذت ببرید .

به منظور راهنمای تعیین ابعاد و شکل میز پلاستیکی باید موارد ذیل را در نظر بگیریم .

عوامل زیادی مانند اندازه ، شکل  ، محدودیت فضایی و امکانات اقامت و هدف از خرید میز پلاستیکی ، در زمان سفارش باید در نظر گرفته شود . ما سعی کردیم تا مجموعه متنوعی از میزهای پلاستیکی  را ارائه نماییم تا شما با توجه به فضایی که قرار است میز را در آن جانمایی نمایید ،  مناسب ترین گزینه را انتخاب و به کار گیرید .

میز پلاستیکی  مستطیل :

میز های مستطیل شکل بهترین گزینه برای جمع های بزرگ است. همچنین انعطاف پذیری بیشتری را از لحاظ چیدمان و ترتیب صندلی به شما ارائه می دهند.

 

میز مستطیل

 

میز پلاستیکی دایره (  گرد ) :

بدون داشتن گوشه های تیز و ظاهر طبیعی، یک میز پلاستیکی گرد می تواند در فضاهای کوچکتر استفاده شود.

اگر ایجاد یک فضای صمیمی برای شما جذاب باشد، در نظر بگیرید که چگونه یک میز غذاخوری پلاستیکی می تواند  افراد را به یکدیگر نزدیک کند .

 

میز گرد

 

میز  پلاستیکی بیضی :

همانند یک میز گرد، میز بیضی نیز گوشه های تیز ندارد ، در نتیجه شادابی اتاق را افزایش می دهد، که این ویژگی می تواند در فضا های بزرگ که جمع های زیادی دور هم جمع می شوند راه عبور را افزایش دهد.

میز بیضی طبقاتی

میز پلاستیکی مربع :

این نوع میز ها مانند نوع دایره ای برای فضا های کوچک استفاده می شوند اما با این تفاوت که نوع مربعی به فضای شما حالت رسمی بیشتری می بخشد . اگر برای دفتر کار خود قصد خرید میز غذاخوری پلاستیکی  دارید ، سبک مربعی کاملا مناسب شماست .

 

میز مربع

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهرنوش اعرابی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09124468741
شماره ثابت: 02176830446
تلگرام: chairshome@
واتس اپ: 09124468741
اینستاگرام: plasticappliancestore
پست الکترونیکی: Mehrnoosharabi65@gmail.com