مرکز خرید و فروش انواع صندلی پلاستیکی
خانه / دسته‌بندی نشده / فروش صندلی دسته دار حصیر بافت

فروش صندلی دسته دار حصیر بافت

امروزه بدلیل وزن سنگین  صندلی های فلزی و مشکلاتی مانند زنگ زدن ، پوسیدگی ، تخریب رنگ ؛ در فضای باغ و باغچه و آلاچیق از صندلی و میز پلاستیکی استفاده میشود . این شرکت نیز فروش صندلی دسته دار حصیر بافت را به عنوان یک طرح که بیشتر مورد پسند کاربران است در برنامه تولید خودد قرار داده است و به صورت عمده و تعداد بالا روزانه تولید و به مراکز پخش ارسال می نماید . صندلی دسته دار حصیر بافت در بازار داخلی و خارجی به تعداد بالا مورد تقاضای مصرف کنندگان است . در تولید صندلی از مواد اولیه مرغوب استفاده شده و مواد اولیه مرغوب کیفیت نهایی محصول تولیدی را تقویت نموده است .

صندلی دسته دار حصیر بافت

طرح حصیر بافت : 

حصیربافی به معنی بافت رشته‌های حاصل از الیاف گیاهی (سلولزی) به کمک دست و ابزار ساده دستی است که طی آن محصولات مختلفی مانند زیرانداز، سفرهٔ حصیری، انواع سبد، انواع ظرف و … تولید می‌شود. حصیربافی خود بامبوبافی، مرواربافی، تِرکه بافی، چم بافی و سبد بافی را نیز شامل می‌شود. چیغ بافی نیز در زیرمجموعهٔ حصیربافی قرار می‌گیرد با این تفاوت که در روند بافت علاوه بر الیاف گیاهی از نخ پشمی رنگ شده نیز برای ایجاد نقش و طرح‌های سنتی استفاده می‌گردد.

حصیربافی در سیستان و بلوچستان

یکی از هنرهای اصیل و سنتی استان سیستان و بلوچستان، هنر حصیربافی است. حصیربافی در منطقه ی سیستان با گویش« اصیل بافی » و در منطقه ی بلوچستان « تگرد » تلفظ می شود و در نقاط دیگر استان به «بوریا بافی » و « پرده بافی » نیز شهرت دارد. « اصیل » از ساقه های نی ساخته می شود و « تگرد » از برگ درختان خرمای وحشی منحنی دار. صنعت حصیربافی در ساخت وسایل کاربردی چون: سجاده، پرده، سبد، زیرانداز، بادبزن، صندوقچه و… کاربرد دارد و برای تهیه ی آن از گیاهان بومی متعددی استفاده می شود. به دلیل شرایط خاص اقلیمی و آب و هوایی، مردم بومی استان سیستان و بلوچستان با هوای گرم و خشک، آفتاب سوزان و کویری، شب های سرد، آب کم و پوشش گیاهی ناچیز مواجه هستند که صنعت حصیربافی را به یکی از صنایع دستی شاخص آن به بدل نموده‌است. اهمیت این صنعت از آن روست که مواد اولیه ی آن ارزان بوده و در تمامی نقاط استان به راحتی یافت می شود.

ساخت حصیر با دست در مناطق مختلف ایران بسته به نوع مواد خام در دسترس با یکدیگر متفاوت است. برای نمونه در در نوار جنوبی ایران از الیاف نخل خرما و در نوار شمالی ایران از ساقه‌های برنجو گندم استفاده می‌شود. از سوی دیگر نوع کاربری لوازم تولیدی بسته به نیاز اهالی آن منطقه از نظر شکل و اندازه تفاوت دارند. در استان اصفهان، حصیربافی در مناطق بیابانی و خشک مانند خور و بیابانک و نایین انجام می‌شود و مواد خام مورد استفاده الیاف نخل خرما است ولی در شهرستان نجف‌آباد برای بافت سبدهای حصیری از ترکه‌های نرم درختان یک ساله یا دو ساله استفاده می‌شود، سبدهای ساخته شده در نجف آباد، لوده نام دارد و کاربرد آن‌ها در حمل محصولات باغی و میوه است.[۳] در قصرشیرین برای حصیربافی از شاخه‌های جوان پاجوش درخت خرما استفاده می‌شود که به آن «فَسیل» گفته می‌شود.

به منظور حفظ سنتهای و آداب رسوم ایرانی ، از این طرح در تولید صندلی دسته دار پلاستیکی و صندلی های بدون دسته پلاستیکی استفاده شده است .

مشخصات صندلی پلاستیکی دسته دار حصیر بافت  :

صندلی دسته دار حصیر بافت پشت کوتاه
کد : ۱۰۳۲
ابعاد: طول ۴۲* عرض ۴۰* ارتفاع ۸۰ سانتی متر
وزن: ۱۹۵۰ گرم
تعداد در بسته :  ۶ عدد

صندلی دسته دار حصیر بافت

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهرنوش اعرابی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09124468741
شماره ثابت: 02176830446
تلگرام: chairshome@
واتس اپ: 09124468741
اینستاگرام: plasticappliancestore
پست الکترونیکی: Mehrnoosharabi65@gmail.com

مطلب پیشنهادی

میز و صندلی پلاستیکی

خرید اینترنتی انواع میز پلاستیکی

در سال ۱۸۶۸ میلادی، جان وسلی هایِت، تولید کننده توپ‌های بیلیارد Phelan and Colander، روشی …