مرکز خرید و فروش انواع صندلی پلاستیکی
خانه / صندلی دسته دار / قیمت صندلی دسته دار پشت بلند طرح ستاره

قیمت صندلی دسته دار پشت بلند طرح ستاره

صندلی دسته دار یکی از انواع صندلی های موجود در بازار است که با استفاده از مواد اولیه مختلف تهیه و تولید می شود. این صندلی ها در انواع پلاستیکی، و چرمی و به صورت مدل های تاشو و ساده در بازار موجود می باشد. ارتفاع این صندلی ها نیز در سایز های مختلف است که از آن جمله می توان به انواع پشت بلند و کوتاه آنها اشاره نمود. این تجهیزات در رنگ بندی های متنوع از قبیل سفید، زرد، قهوه ای و قرمز تولید شده و روانه بازار های فروش می شوند.

مقاوم ترین صندلی دسته دار در بازار

در مرکز فروش صندلی دسته دار انواع متفاوتی از این تجهیزات از مقاوم ترین آنها در مدل های دسته دار به مشتریان و خریداران عرضه  می شود. این صندلی ها دارای ویژگی های زیر می باشند:

  • دارای رنگ های شاد
  • مقاوم و با دوام
  • زیبا و شیک
  • تولید در مدل های ساده و تاشو
  • تولید شده بر اساس ویژگی های فیزیکی بدن انسان
  • تحمل فشار و وزن زیاد

صندلی دسته دار تاشو مدلی از این صندلی هاست که به راحتی تا می شود و در مواردی که از آن استفاده ای نمی شود فضای کمی را اشغال می کند. از این رو مناسب برای مکان هایی است که با کمبود فضا و جا روبرو می باشند.

متنوع ترین صندلی دسته دار در بازار

صندلی دسته دار

صندلی یکی از تجهیزات و وسایل جهت نشستن می باشد که در مدل های متنوع تولید می شود. از آن جمله صندلی دسته دار چرمی و پلاستیکی است که گروهی از استفاده کنندگان آن دانش آموزان می باشند. صندلی دانش آموزی ارزان را می توان از مراکز فروش این تجهیزات متناسب با سن و مقطع تحصیلی انتخاب نمود. یکی از راه های تهیه این صندلی ها خرید اینترنتی است. خرید اینترنتی صندلی دانشجویی و دانش آموزی راهی برای خرید این کالا از هر مکان و منطقه ای می باشد. سایت های فروش اینترنتی به ارائه انواع این کالا در مدل های متنوع و برند های متفاوت می پردازند. قیمت های متنوع نیز از جمله دیگر ویژگی های این کالاست که امکان انتخاب را برای گروه های مختلف به خوبی فراهم می سازد. قیمت صندلی دسته دار ساده و تاشو از این فروشگاه های اینترنتی به خوبی قابل دریافت است.

مرکز فروش صندلی دسته دار

صندلی دسته دار مدلی از صندلی های موجود در بازار است که گروه های مختلف از جمله دانش آموزان و دانشجویان آن را خریداری می کنند. صندلی های دسته دار به راحتی امکان قرار دادن دست را فراهم می سازند. از این رو این صندلی ها برای راست دستان و چپ دستان طراحی و تولید می شود. این مدل ها امکان استفاده هر دو گروه افراد را فراهم می سازد. در مراکز خرید این مدل ها به خوبی قابل مشاهده و تهیه می باشند. از این رو می توان به بازار های بورس و مراکز فروش عمده این تجهیزات برای تهیه آنها در تعداد زیاد مراجعه نمود. روش دیگر نیز خرید اینترنتی در خرید های کم و جزیی می باشد.

فروش صندلی دسته دار

صندلی دسته دار پشت بلند

صندلی دسته دار  در مدل های مختلف مسافرتی و دانش آموزی و دانشجویی تهیه می شود. فروش این تجهیزات به صورت های مختلف به فروش می رسند که عبارتند از:

  • فروش عمده و کلی
  • فروش اینترنتی از طریق سایت های فروش آنلاین
  • فروش از طریق نمایندگی های شرکت های تولید کننده
  • فروش در فروشگاه های عرضه کننده تجهیزات اداری

برخی مراکز فروش در زمان هایی از سال این کالا را با تخفیف های ویژه و تحت عنوان فروش ویژه به مشتریان عرضه می دارند. این صندلی ها در ارتفاع و اندازه مشخص و مناسب گروه های سنی مختلف طراحی می شوند. از این رو در طراحی آنها سیستم فیزیکی بدن به خوبی در نظر گرفته شده تا در اثر نشستن آسیبی به بدن وارد نشود. مدل های تاشو این صندلی ها نیز دارای این مزیت هستند که در مواقع عدم استفاده به راحتی جمع شده و فضای کمتری را اشغال می کنند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهرنوش اعرابی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09124468741
شماره ثابت: 02176830446
تلگرام: chairshome@
واتس اپ: 09124468741
اینستاگرام: plasticappliancestore
پست الکترونیکی: Mehrnoosharabi65@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید